Ludzie, wiecie jakie macie szczęście, że macie siostrę lub/i brata. A jeszcze tego nie doceniacie. Doceńcie to, bo jak odejdzie, to będziecie bardzo tęsknić ;(
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
`zgubiłam się w przestrzeni myśli, rysujących mój świat.. ;(
Ziober sro koło domu...
Jeżeli faceci są z Marsa... To niech k***a tam wracają! (Lejdis)
Dzisiaj opisu nie będzie - litery strajkują !!!



Wysyłam...
No comments yet.