Ludzie, wiecie jakie macie szczęście, że macie siostrę lub/i brata. A jeszcze tego nie doceniacie. Doceńcie to, bo jak odejdzie, to będziecie bardzo tęsknić ;(
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi, może ktoś zauważy kiedy umrę
Miłość , zrozumienie .... Nie !!! To tylko złudzenie ;(
Życie jest proste, gdy otacza Nas miłość. ;**
paulinaaaaaaaaaaa



Wysyłam...
No comments yet.