Bez Ciebie nie wierzę w cuda, bez Ciebie nic się nie uda, bez Ciebie nie ma barwnej tęczy, bez Ciebie życie mnie męczy! <3 :* [imię] o ciebie chodzi ;)
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Romantyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Po Co My ŻyJeMy...? ŻyJeMy Po To, AbY DoBrZe Si
Tej miłości nigdy nie pokryje rutyny kurz
Pójdę boso i narąbię ci kosom
Twoja miłość dodała mi skrzydeł... od teraz jestem w niebie



Wysyłam...
No comments yet.