Bez Ciebie nie wierzę w cuda, bez Ciebie nic się nie uda, bez Ciebie nie ma barwnej tęczy, bez Ciebie życie mnie męczy! <3 :* [imię] o ciebie chodzi ;)
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Romantyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Są dni, są chwile, są ludzie i debile!
Pamiętam o bólu , ale dzięki niemu , zapamiętuje wszystko ! < 3 =*
Nie wolno naśmiewać się z dziwolągów! HAHA
Lubię stać w deszczu...Czemu?! Bo w deszczu nie widać moich łez...;(



Wysyłam...
No comments yet.