Bez Ciebie nie wierzę w cuda, bez Ciebie nic się nie uda, bez Ciebie nie ma barwnej tęczy, bez Ciebie życie mnie męczy! <3 :* [imię] o ciebie chodzi ;)
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Romantyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Miłość to jedna wielka ściema, bo miłości prawdziwej nie ma...
Bo czasem nie ma nadziei, wtedy muzyka połamany świat klei
Niemożliwe, aby było możliwe kochać kogoś tak mocno!
Gdy Chuck Norris gra w Tibie to smoki stają się psami!



Wysyłam...
No comments yet.