Bez Ciebie nie wierzę w cuda, bez Ciebie nic się nie uda, bez Ciebie nie ma barwnej tęczy, bez Ciebie życie mnie męczy! <3 :* [imię] o ciebie chodzi ;)
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Romantyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Głupia byłam:( jestem i będę:( przepraszam Was za to, że się urodziłam
"Będzie tak jakbyśmy nigdy się nie poznali..."
FACET TO COŚ CO WEPCHNIE I PÓJDZIE
KobietaJestJakWarszawa:ZJednejStronyWolaIOchota, ZDrugiejBrudnoIWłochy



Wysyłam...
No comments yet.