Bez Ciebie nie wierzę w cuda, bez Ciebie nic się nie uda, bez Ciebie nie ma barwnej tęczy, bez Ciebie życie mnie męczy! <3 :* [imię] o ciebie chodzi ;)
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Romantyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Ice cold baby....
I can*t fly, but i can love.
czemu taki jesteś ? .. jaki ? taak bardzo przyciągający <33
Czego wciąż mi brak? Co tak cenne jest? Szukam wciąż MI



Wysyłam...
No comments yet.