I tak właśnie nazywa się coś, co było między nami, czyli żałosne NIC.
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
życie jest piękne, ale ludzie są do kitu ;( :)
NIGDY NIEWIESZ CO ĆI
Lepiej Nauczyć się Żyć Samej.niż Tkwić w niesatysfakcjonującej relacji
Bywa, że pierwszej miłości się nie zapomina, ale ona zawsze się kończy



Wysyłam...
No comments yet.