Tęskno I Smutno, Cicho I Ciemno… A Wiesz Dlaczego? Bo Nie Jesteś Ze Mną.
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
UWGA!!! Dzieciaki... Nie dokarmiajcie nauczycieli :))
Dlaczego zranione serce musi tak boleć ;( nie chce mi się żyć ;((
Tęskno I Smutno, Cicho I Ciemno… A Wiesz Dlaczego? Bo Nie Jesteś Ze Mną.
UWGA!!! Dzieciaki... Nie dokarmiajcie nauczycieli :))
Dlaczego zranione serce musi tak boleć ;( nie chce mi się żyć ;((
No comments yet.