Tęskno I Smutno, Cicho I Ciemno… A Wiesz Dlaczego? Bo Nie Jesteś Ze Mną.
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
...TaM...GdZiE SzCz
kochaj, szalej i nie pytaj co dalej
Trzeba się śmiać! Wariatkę grać xD Wesołym być:)) I z życia drwić ;]
W twoich rękach moje myśli



Wysyłam...
No comments yet.