Wszystkich wku*wiam… Dochodzę do takiego wniosku po długich rozmyśleniach nad moim marnym życiem….;(
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Co to jest - żyje w ciemnościach i pije krew?? - TAMPON XD
Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei...
są dni są chwile są ludzie i debile :***
Przyjaciel rozjaśnia nam ciemne dni,przyjaciel którym jesteś ty ! <3



Wysyłam...
No comments yet.