Nauka to przyjemność, a ja nie mam czasu na przyjemności, bo muszę się uczyć!!! XD
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Każdy chce wciąż więcej i zapomina docenić to co już ma... Prawie każdy, ale nie ja...
"Ja+Ty=My" lecz jakiś debil dodał jeszcze "Wy" :(
To dzisiaj stało się, usłyszałem, że Ty kochasz mnie! :* :*



Wysyłam...
No comments yet.