Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Nie ma My... nie ma Nas... cisza... boli..
I trzym mnie za rękę albo za co tam chcesz xD
Nic nieważne, bo w ramionach Twoich zasnę :*
...A Ja KoChAm TyLko CiEbIe...
Nie ma My... nie ma Nas... cisza... boli..
I trzym mnie za rękę albo za co tam chcesz xD
Nic nieważne, bo w ramionach Twoich zasnę :*
...A Ja KoChAm TyLko CiEbIe...
No comments yet.