-Wiesz co jest najgorsze? -Co? -Kiedy kogoś kochasz bez wzajemności, a potem okazuje się, że czuł to samo…
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Więcej niż jedno zwierzę to? Lama ... owca :) :)
Ufoludki mnie porwali.......Będe pużniej
Napędzaj mnie, napędzaj mnie bo tego bardzo chcę
Najlepsze w was jest to, że macie taką qumpele" jak ja!!!"""



Wysyłam...
No comments yet.