-Wiesz co jest najgorsze? -Co? -Kiedy kogoś kochasz bez wzajemności, a potem okazuje się, że czuł to samo…
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Art is long and life is short
Niektórzy robią nam przykrość nie wiedząc jak to boli :(
Kochałam Cię.. I zawsze będę Kochać.. Odszedłeś do niej.. do niej.. ;(



Wysyłam...
No comments yet.