Koniec smutków, koniec łez, a mój opis jest the best!
Następny »
· Dodane przez: Gabby · w kategorii: Optymistyczne
· Wszystkie opisy dodane przez "Gabby": 1
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
ChcęPotrafięJestemSkałąStaćJakPosągToZaMało, WolęRuszyćZPonadŚwiat
_____,^==-------_/|_____ )_,--""[ |""\_\****'''''''''''* HEAD SHOT
Ze łzami w oczach wspomnę, jak kochałeś wtedy mnie.
Lubię krzesło , lubię fotel - Nie nawidze tokio-hotel



Wysyłam...
hehee, ja właśnie nie lubię Tokio Hotel, lecz moja siostra przepada za tym;)