Nowe gry w GG: Bingo, Mahjong i Poker

W nowym GG użytkownik ma możliwość grania online. Łatwy i szybki dostęp do gier oraz możliwość grania podczas korzystania z komunikatora, dla jednych internautów jest dużą zaletą, a dla innych wadą. Niektórzy po prostu uważają, że gry w GG są po prostu niepotrzebne. Z kolei te osoby, którą lubią grać online z pewnością docenią nowe możliwości GG. W poprzednim wpisie informowałem Was o udostępnieniu katalogu aplikacji zewnętrznych do GG. W katalogu tym zamieszczane są różne dodatki, które można instalować na swoim GG. Dodatki te udostępniane są przez twórców aplikacji. Nie wspomniałem w nim, że GG otworzyło się na zewnętrznych deweloperów aplikacji udostępniając również swoje zasoby API. Dzięki temu twórcy aplikacji mają możliwość tworzenia gier i aplikacji, które działać będą w wielu środowiskach, zarówno przez komunikator, urządzenia mobilne czy stronę internetową.

Efekty tych zmian już widać. Krakowska firma Ganymede stworzyła 3 gry, w które możecie grać poprzez komunikator zainstalowany na komputerze lub w urządzeniu mobilnym. Gry te udostępnione są w modelu freemium. Oznacza to, że dostępne są dla wszystkich użytkowników za darmo, jednak mogą mieć one pewne ograniczenia lub dodatkowe funkcje, za które trzeba będzie zapłacić jeśli będziemy chcieli z nich skorzystać. Są to gry: Bingo, Mahjong oraz Poker. GG deweloper – tzn. firma, która stworzyła te gry – zadbała o to, aby mogły one korzystać z mechanizmów społecznościowych dostępnych w GG. Gry posiadają system powiadomień, gracz ma możliwość zapraszania do gry swoich znajomych, a lista kontaktów została zintegrowana z listą graczy. Taka funkcjonalność z pewnością pozytywnie wpłynie na zainteresowanie tymi grami. Dzięki temu zainteresuje się nimi szersze grono użytkowników GG. Wielu graczom z pewnością spodoba się możliwość rywalizacji ze swoimi znajomymi lub innymi osobami, które będą dostępne. Inne gry, które już wcześniej były dostępne w GG to: Spadalec, Kółko i krzyżyk, Warcaby, Poker Texas Holdem oraz Statki.

Wielu deweloperów aplikacji dostrzega spory potencjał w kilkumilionowej społeczności użytkowników GG. Z pewnością niedługo pojawią się kolejne gry i inne aplikacje działające w tym komunikatorze.

Nowe gry w GG: Bingo, Mahjong i Poker, 10.0 out of 10 based on 1 rating
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

· Dodane przez: · w kategorii: Wiadomości
· Wszystkie opisy dodane przez "admin": 1125
No comments yet.

Leave a comment