Potrafię mieć słabość dla ludzi, którzy mnie prawdziwą poznali, pokazali siebie, przy sobie zatrzymali. Potrafię zmienić zwykły czas w tą jedną chwilę, zatrzymać ją, zapomnieć o wszystkim. Potrafię wybaczyć, ale nie zapominam..

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

· Dodane przez: · w kategorii: O sobie
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692



Komentarze
Madziulka09 1 kwietnia 2012

Kocham Cię :* Jak nikt .. jesteś dla mnie wszystkim czego chcę i mam .. I Na zawsze Kocham Cię ♥! zawsze przy Tobie .. Sto kwiatów .. I Tysiąc Buziaczków ;* ♥! LOve you ♥

Leave a comment