Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca, ale tylko wtedy gdy trwa do końca
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Kocham deszcz, bo tylko on na mnie leci... :<
Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca, ale tylko wtedy gdy trwa do końca
Kocham deszcz, bo tylko on na mnie leci... :<
No comments yet.