-Wiesz co jest najgorsze? -Co? -Kiedy kogoś kochasz bez wzajemności, a potem okazuje się, że czuł to samo…
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Szczęście to chwile którą juz zawsze będziesz ty:*:*:*
W sercu byłeś, jesteś i będziesz Ty
Nawet siebie nie jestem tak pewna jak Ciebie... :*
To kiedy wielki mecz? Wczoraj był... Acha to powodzenia papatki (HSM3)



Wysyłam...
No comments yet.