-Wiesz co jest najgorsze? -Co? -Kiedy kogoś kochasz bez wzajemności, a potem okazuje się, że czuł to samo…
· Dodane przez: Gość · w kategorii: Miłość zraniona
· Wszystkie opisy dodane przez "Gość": 692
Opisy zawierające podobne słowa
Losowe opisy na GG i NK
Sny, myśli, marzenia.. To Wszystko Złudzenia..
więc zamknij oczy, a muzyki rytm zabierze Cię do gwiazd... :)
Gdy Cię spotkałam To pokochałam, a Ty mnie odepchnołeś ;[
Myślcie o tym, co macie w głowie, a nie o tym, co macie w gaciach.... ;]



Wysyłam...
No comments yet.