Pesymistyczne

Masz dość wszystkiego, czujesz, że wali Ci się świat i nie widzisz żadnych szans na to by Twoje życie było lepsze? Wyraź swój żal do wszystkiego i wszystkich poprzez opis z kategorii PESYMISTYCZNE. Przejrzyj poniższą bazę, wybierz opis adekwatny do swoich emocji i ustaw go w swoim profilu w GG i NK.

Dodane przez:

Książniczko z bajki, gdzie jesteś? Czy kiedyś cię odnajdę…?

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

‚Dzień, który zaczął się marnie i marnie skończy się’…

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

żYcIoWyM ceLeM jEsT mIłOść. -MoIm: cIeRpIeNiE bEz mIłOśCi.

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Ciągle problemy… Wiecznie pod wiatr… A mi już sił brak…

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Po co komu marzenia, jeśli życie jest z góry przegrane…?

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

po co wstawać rano, monotonia, przecież będzie dzisiaj to samo

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Słowa zlewją się w fałszywy ton………

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Tak trudno zdobyć to czego pragnę …

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Marzenia się nie spełniają? _-_ Taki kit tylko dzieciom…! ;*

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Nie martw się, jutro będzie gorzej ;]

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

.w herbacie z fusami najgorsze jest to, że nie umiem z nich wróżyć. x33

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Kocham to nie wyraz lecz zdanie bo Ko” odejdzie”

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

NiE WaRto Żyć, NiE WarTo KocHać, Nie WarTo śNić

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]