Pesymistyczne

Masz dość wszystkiego, czujesz, że wali Ci się świat i nie widzisz żadnych szans na to by Twoje życie było lepsze? Wyraź swój żal do wszystkiego i wszystkich poprzez opis z kategorii PESYMISTYCZNE. Przejrzyj poniższą bazę, wybierz opis adekwatny do swoich emocji i ustaw go w swoim profilu w GG i NK.

Dodane przez:

Nie martw się, jutro będzie gorzej ;]

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

.w herbacie z fusami najgorsze jest to, że nie umiem z nich wróżyć. x33

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Kocham to nie wyraz lecz zdanie bo Ko” odejdzie”

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

NiE WaRto Żyć, NiE WarTo KocHać, Nie WarTo śNić

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Nadzieja nie umiera – nadzieję się zabija

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

nie jest źleee…..jest tragicznie! ;( :)

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Bólem jest wiedza

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

NieMaToJakJesienneOdcienieMelancholi. SamaCzystaFormaPoezjiDołowania:(

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Po co to czytasz? Co Ci to da? Chcesz znać mój nastrój? Dotykam dna ;(

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Na zewnątrz anioł, a w środku wróg… Wbiłby nóż w plecy gdyby mógł…

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Śniło mi się, że goniły nas pająki, ale Ciebie tam nie było…

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

DlaŚwiataJesteśKimśTam, aDlaMnieCałymŚwiatem! DlaczegoToTakBoli?!

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]

Dodane przez:

Jestem dzieckiem lęku, jestem dzieckiem śmierci, którą w sobie noszę.

Oceń opis, skomentuj lub dodaj do ulubionych [...]