Nowe GG w urządzeniach mobilnych

Nowe GG to nie tylko nowa funkcjonalność i wygląd. Aplikacja ta, po raz pierwszy dostępna jest również na komputery z systemem Mac OS, a więc komputery Apple. Wydawca komunikatora położył dość duży nacisk na to, aby GG było dostępne na jak największą ilość systemów, zarówno tych obsługujących komputery, jak również tych, które obsługują urządzenia mobilne. Niedługo po udostępnieniu Nowego GG w wersji na komputery, pojawiły się również wersje na urządzenia mobilne. Mobilne GG na smartfony z systemem Android oraz iOS udostępniono najszybciej. Już w lutym, kilka dni po udostępnieniu testowej wersji GG na komputery, użytkownicy smarfonów z systemem Android lub iOS mogli pobierać Mobilne GG. Mobilne wersje komunikatora GG na systemy Android i iOS dostępne są bezpłatnie i można je pobrać w Appstore oraz Android Market.

Mobilne GG - Android

Najdłużej na Mobilne GG musieli czekać użytkownicy telefonów Nokia z systemem Symbian. Wydawca komunikatora udostępnił aplikację na system Symbian (wersja 4.0) w pierwszej połowie marca. Mobilne GG na Symbiana zostało stworzone na nowo. Jak przekonuje GG Network – wydawca komunikatora GG – nowa wersja jest wydajniejsza i stabilniejsza. Poprawiono wygląd komunikatora i dodano nowe funkcje. Komunikator zyskał m.in.: nowy interfejs użytkownika, zaproszenia do kontaktów, inny układ rozmów i powiadomień, archiwum online, rozszerzone ustawienia oraz historię opisów GG. Mobilne GG w wersji na urządzenia mobilne z systemem Symbian możecie pobrać za darmo na stronie Nokia Store lub bezpośrednio przez telefon w sklepie Nokia.

Mobilne GG - Symbian

Wydawca poinformował, że ma być również udostępniona wersja mobilnego komunikatora na urządzenia z systemem Java. To dobrze, że Mobilne GG jest dostępne na urządzenia działające pod różnymi systemami. Dzięki temu, użytkownik, który chce korzystać z GG w telefonie, nie musi posiadać nowoczesnego smartfona. Wystarczy dostęp do Internetu i zainstalowana mobilna wersja GG.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

· Dodane przez: · w kategorii: Wiadomości
· Wszystkie opisy dodane przez "admin": 1125
No comments yet.

Leave a comment